Kodu > Teadmiste > Sisu
Eiffeli torn: Mitte ainult peaaegu hävitatud, kuid ka müüakse?
- Sep 20, 2017 -

Torni kestis 2 aastat, 2 kuud ja 5 päeva, ja peaaegu on teadus programm hõlmas kõiki aspekte lugupidamine, ühendades inimese kujutlusvõime ja tehnoloogia 18 000 terasdetailide ja 2,5 miljonit needid. Päeval avatakse, kui torni Lift oli täiesti valmis, Eiffel 1700-samm sammu, astus peale torni, astus ja Prantsuse lipu torni peal kasvanud. Sel ajal oli pikk hoone kunagi maailmas kuni 1929 oli ületanud Ameerika kõrghooneid.

Eiffeli torn: Mitte ainult peaaegu hävitatud, kuid ka müüakse?

Enne torn ehitati valitsus lihtsalt võtnud ajutise hoonena ja otsustasin selle kustutada pärast 20 aastat, kuid oli raadio tehnoloogia, mis salvestatakse see tulek. Esimese maailmasõja ajal valitsus leidis, et kõrge torni unikaalne käivitada torn. Seetõttu torn hakkas endale raadioside side sõjalaevade ja peakorter, peatada vaenlase raadio sõnumid, ka põgenes karistus lammutamine ning saada uus turismimagnet funktsioon Pariis.

Aga sõda ei ole lõppenud, torni saatus ei ole sujuv. Teise maailmasõja ajal Saksa väed võtsid Pariisi, Hitler tuli torni Prantsusmaa töötajate tahtlikult hävitatud lift redel, pärast Hitler ise roninud sammud ülem kõrguste ja Pariis. Aga kui liitlased vabanenud Pariisi ja Hitler oli saabumas, ta tellitud "põletatud maa plaan" ja Pariis kujunes kuhja varemed. Sel ajal "välisministeeriumis, Louvre, Parlamendi saal, telegraafi ja telefoni büroo, raadio, Lennujaama ja Seine'i jõe kümneid sillad on olnud kuhjaga lõhkeainete." Suur tunnelid, mis läbida linna Pariisi on siis palju torpeedod alates U-paadid. Õnneks üldine, Scholtiez, kes on alati olnud range tema tellimuses, seistes käsk puhub kuni Pariis, ta kõhkles, ta keeldus, et olla väärt südametunnistus, väärt ajalugu. Pariis salvestatud ja torni salvestati.